Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Asystentka/Asystent

Więcej
Asystentka/Asystent

Dołącz do nas

Więcej
Dołącz do nas

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • Tworzymy zgrany zespół, dlatego zależy nam, aby osoba, która do nas dołączy czuła podobny workflow. Atmosfera wzajemnego wsparcia i zaufania pomaga nam w codziennych obowiązkach. Wierzymy, że w bezpiecznym środowisku o wiele skuteczniej i wydajniej wykonujemy swoje obowiązki. Przekłada się to także na wyniki firmy.
  • Mamy ogromny szacunek do doświadczenia i wiedzy wprawionych prawników, ale najważniejsze podczas rekrutacji są dla nas umiejętności i kompetencje społeczne umożliwiające skuteczne prowadzenie spraw.
  • Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi pracy, oferujemy także uczestnictwo w szkoleniach.
  • Z zaangażowaniem szukamy niestandardowych rozwiązań. Sprawne działanie wymaga ciągłego uzupełniania wiedzy, ale daje też ogromną satysfakcję! Motywacja pracownika jest dla nas bardzo ważna, dlatego pamiętamy o niej w podejmowanych działaniach.
  • Wyspecjalizowaliśmy się w gałęzi prawa pracy, która troszczy się o pracodawców. Dlatego, jeśli czujesz, że tym właśnie chcesz się zajmować — pisz do nas! Szukamy ludzi, którzy mają przekonanie do tego co robią. Nie szukamy po prostu „wykonawców”, tylko ludzi z iskrą, którzy wyczują niuanse rynku pracy.

Co nas wyróżnia

  • Aktywnie działamy, by wspierać pracodawców

Pomagamy przygotować się do sporów pracowniczych, opracować RODO w działach HR, zorganizować środowisko pracy, czy przeprowadzić zmiany związane z zatrudnieniem. Z nami sprawnie przetworzysz i przechowasz dokumenty, nauczysz się też jak korzystać z regulaminów, aby działały one na korzyść Twojego biznesu.

  • Zadziałamy tak szybko, jak to możliwe

jeśli zgłosisz się do nas w sprawie kontroli, która czeka Twoją firmę. W razie potrzeby przeprowadzimy również szkolenia i konsultacje. Jeśli chcesz przygotować się do prowadzenia biznesu, lub profilaktyczne wesprzeć już ten działający — świetnie, że nasze drogi się przecięły. Teraz razem możemy o to zadbać.

  • Zapewniamy stabilizację i pewność

Zaplecze w postaci naszej pomocy prawnej zapewni, że nie zaskoczy Cię żadna sytuacja. Lepiej wcześniej skorzystać z merytorycznej konsultacji ze specjalistą, niż po czasie boleśnie przekonać się o tym, jakie skutki może mieć samodzielne, nieprofesjonalne działanie.

Zaufali nam

Dzięki stałej współpracy mam zabezpieczenie prawne przy dużej ilości umów handlowych z dostawcami, z różnych krajów Świata. Nasza firma zatrudnia około 180 pracowników i w sprawach kadrowych bardzo często korzystamy z konsultacji prawnej. Bezpieczeństwo prawne, w sytuacji częstych zmian przepisów, to najważniejszy aspekt w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa i to zapewnia mi współpraca z kancelarią.

Jarosław Czarnecki

Prezes Zarządu PZFZ „Centrowet” sp. z o.o.

W dobie nieustająco zmieniających się przepisów odpowiednie działania prawne mogą po prostu uratować biznes!

Jakub Bartoszewicz, założyciel kancelarii

Poznaj cały zespół