Jesteśmy kancelarią blisko klienta.

Nazywam się Jakub Bartoszewicz. Prowadzę kancelarię, która dba o bezpieczeństwo i najwyższy poziom obsługi prawnej.

Specjalizacją  kancelarii jest prawo pracy zorientowane na pracodawcę.

Z mojej pomocy korzystają zarówno duże, jak i małe przedsiębiorstwa, a aspekty prawne konsultują także biura rachunkowe i działy kadrowe. We wszystkich obszarach, które łączą pracodawcę i pracownika, mogą pojawiać się pytania i trudności, na które prawo pracy ma odpowiedzi. A ja i mój zespół wiemy, gdzie ich szukać.

Duży nacisk kładziemy na dostępność i z dużą otwartością podchodzimy do problemów klientów. Chcemy być z Tobą w kontakcie i szybko reagować na potrzeby. Sprawy prowadzimy tak, aby zburzyć stereotypowe  postrzeganie prawnika, jako niedostępnego i posługującego się wyszukanym, nieużytkowym słownictwem. 

Wdrożymy  w Twoim przedsiębiorstwie narzędzia wykorzystywane na gruncie prawa pracy. Zaproponujemy gotowe rozwiązania, z których będziesz korzystał każdorazowo przy zatrudnianiu lub zwalnianiu pracownika. Przygotujemy wszystkie niezbędne umowy i opracujemy niezbędne, nowe rozwiązania, które odpowiedzą na potrzeby pojawiające się przy zmianie przepisów. 

Co nas wyróżnia

  • Aktywnie działamy, by wspierać pracodawców

Pomagamy przygotować się do sporów pracowniczych, opracować RODO w działach HR, zorganizować środowisko pracy, czy przeprowadzić zmiany związane z zatrudnieniem. Z nami sprawnie przetworzysz i przechowasz dokumenty, nauczysz się też jak korzystać z regulaminów, aby działały one na korzyść Twojego biznesu.

  • Zadziałamy tak szybko, jak to możliwe

jeśli zgłosisz się do nas w sprawie kontroli, która czeka Twoją firmę. W razie potrzeby przeprowadzimy również szkolenia i konsultacje. Jeśli chcesz przygotować się do prowadzenia biznesu, lub profilaktyczne wesprzeć już ten działający — świetnie, że nasze drogi się przecięły. Teraz razem możemy o to zadbać.

  • Zapewniamy stabilizację i pewność

Zaplecze w postaci naszej pomocy prawnej zapewni, że nie zaskoczy Cię żadna sytuacja. Lepiej wcześniej skorzystać z merytorycznej konsultacji ze specjalistą, niż po czasie boleśnie przekonać się o tym, jakie skutki może mieć samodzielne, nieprofesjonalne działanie.

Zaufali nam

Dzięki stałej współpracy mam zabezpieczenie prawne przy dużej ilości umów handlowych z dostawcami, z różnych krajów Świata. Nasza firma zatrudnia około 180 pracowników i w sprawach kadrowych bardzo często korzystamy z konsultacji prawnej. Bezpieczeństwo prawne, w sytuacji częstych zmian przepisów, to najważniejszy aspekt w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa i to zapewnia mi współpraca z kancelarią.

Jarosław Czarnecki

Prezes Zarządu PZFZ „Centrowet” sp. z o.o.

W dobie nieustająco zmieniających się przepisów odpowiednie działania prawne mogą po prostu uratować biznes!

Jakub Bartoszewicz, założyciel kancelarii

Poznaj cały zespół