Ochrona pracodawcy

Jako pracodawca mierzysz się z całą masą wyzwań, w tym również ze sporządzaniem umów prawnych z pracownikami – a na tym przecież nie musisz się znać. Od tego masz nas! Pomogę Ci chronić własność intelektualną firmy, dopilnuję, abyś zachował dobre imię, a inwestycje w pracowników lokował mądrze.

Problemy na tym gruncie mogą pojawić się nawet w małych firmach, jak również w przedsiębiorstwach zatrudniających wielu pracowników. Podpowiem Ci, jak zapanować nad pracowniczym przenoszeniem do konkurencji Twojego know-how. Informacje i dane kluczowe dla rozwoju Twojego biznesu pozostaną bezpiecznie tam, gdzie zarabiają dla Ciebie pieniądze.

O pracodawcach często krążą niepochlebne opinie, których autorami są niezadowoleni ex pracownicy. Działając ze mną, nie musisz obawiać się pomówień czy negatywnych opinii. Z najwyższą starannością zadbam o ochronę wizerunku Twojego przedsiębiorstwa. Wspólnie możemy również wypracować dla Twojej firmy możliwość wykorzystywania wizerunków pracowników – a to niejednokrotnie przydaje się w działaniach marketingowych, sprzyjających rozwojowi marki.

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo wizerunku i danych Twojego biznesu!

Napisz do nas, jeśli:

  • chcesz chronić kluczowe informacje firmy np. IP,
  • zamierzasz oprzeć działania marketingowe na wizerunku pracowników,
  • zależy Ci, aby Twoja firma była pozytywnie postrzegana na rynku pracy.

Skontaktuj się ze mną

Jakub Bartoszewicz

Umów spotkanie

Baza wiedzy

Artykuł

13.12.2023

5 mitów dotyczących pracy zdalnej

Czy to dotyczy pracy zdalnej? Nieważne, czy prowadzę szkolenie z czasów pracy, mobbingu czy kontroli trzeźwości zawsze pojawiają się pytanie: ...

Artykuł

03.07.2023

Czy pracodawca może pytać o miejsce urlopu?

Prawo do czasu wolnego Pytanie, czy pracodawca jest uprawniony do żądania od pracownika informacji o miejscu spędzania czasu wolnego wywołuje wie...

Wszystkie wpisy