Organizacja środowiska pracy

Pomagam firmom budować przestrzeń, która wzmacnia motywację zespołu. Bardzo ważne jest stworzenie miejsca pracy, w którym pracownicy mają zagwarantowane wsparcie oraz wolność od nadużyć. Pomogę Ci stworzyć zdrową i uczciwą relację z personelem. W pracy wykorzystuję wiedzę również z zakresu psychologii, dzięki temu wiem, jak uniknąć mobbingu, dyskryminacji i nierównego traktowania.

Zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym przekłada się na lepsze wyniki zawodowe oraz zmniejsza ryzyko wypalenia zawodowego. Obniżone morale mogą wpłynąć negatywnie na efektywność i wydajność zespołu, a także przyczynić się do całkowitej rezygnacji i opuszczenia miejsca pracy. W następnym kroku może to skutkować pogorszeniem relacji z klientami, stratami wizerunkowymi lub wysokimi kosztami.

Nowoczesnym pracodawcom coraz częściej zależy na zapewnieniu pracownikom wsparcia i benefitów (także poza finansowych). Pracownik, który nie jest przemęczony i lubi swoje miejsce pracy, wykonuje obowiązki służbowe sumiennie i z zaangażowaniem. Przyjazne i wolne od stresu środowisko pracy umożliwia pracownikom w pełni skupić się na realizacji zadań, bez obawy o ryzyko naruszenia ich praw. Odpowiedzialny pracodawca zadba o to w zakresie szerszym, niż wynika ze sztywnych obowiązków prawnych.

Napisz do nas, jeśli:

  • chcesz wzmocnić relacje między pracownikami,
  • potrzebujesz pomocy w doborze motywatorów skierowanych do kadry niższego i wyższego szczebla,
  • czujesz, że przedsiębiorstwo potrzebuje nowej energii i bardziej przyjaznej atmosfery, ale nie wiesz, w jakim stopniu pozwala na to prawo pracy.

Skontaktuj się ze mną

Jakub Bartoszewicz

Umów spotkanie

Baza wiedzy

Artykuł

13.12.2023

5 mitów dotyczących pracy zdalnej

Czy to dotyczy pracy zdalnej? Nieważne, czy prowadzę szkolenie z czasów pracy, mobbingu czy kontroli trzeźwości zawsze pojawiają się pytanie: ...

Artykuł

03.07.2023

Czy pracodawca może pytać o miejsce urlopu?

Prawo do czasu wolnego Pytanie, czy pracodawca jest uprawniony do żądania od pracownika informacji o miejscu spędzania czasu wolnego wywołuje wie...

Wszystkie wpisy