Kacper
Klimpel

Znam i rozumiem problemy, z jakimi na co dzień muszą mierzyć się pracodawcy. Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu z zakresu prawa pracy mogę chronić Twoje przedsiębiorstwo przed zagrożeniami stwarzanymi przez niezrozumiałe przepisy, urzędników i sytuacje losowe. Pomogę Ci przejść przez kontrole instytucji publicznych, przygotuję Twój zakład pracy na nadchodzące zmiany w prawie i dopilnuję, by działalność firmy w każdym jej aspekcie była zgodne z obowiązującymi regułami.

Specjalizuję się w sprawach dotyczących zatrudnienia. Zapewnię Ci kompleksowe wsparcie w przeprowadzaniu zmian w strukturze zatrudnienia, sporządzę niezbędne dokumenty i pomogę w optymalnej organizacji środowiska pracy. Będę reprezentował Cię przed wszystkimi sądami i instytucjami w przypadku sporu na tle pracowniczym.

Wierzę, że w Twoim interesie jest korzystanie z pomocy profesjonalisty, a także że nie chcesz być królikiem doświadczalnym, tylko otrzymać najlepsze możliwe rozwiązanie swojego problemu prawnego. Dlatego oprócz szerokiej praktyki z zakresu prawa pracy oferuję Ci wiedzę teoretyczną, którą zdobywam między innymi podczas aplikacji radcowskiej prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Olsztynie. Praktyka bez podstaw merytorycznych jest niebezpieczna, a mój cel to przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo podejmowanym przez
Ciebie działaniom.

Problemy pracodawców często wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań, dlatego nie zamykam się wyłącznie w prawniczych ramach. Dzięki uprawianiu sportu i nałogowemu słuchaniu podcastów potrafię spojrzeć na Twoje sprawy z odpowiedniej i różnorodnej perspektywy.

Moje doświadczenie

  • Poprowadziłem ponad 100 spraw pracodawców na tle pracowniczym.
  • Od 2019 r. roku współpracuję z kancelarią Jakuba Bartoszewicza.
  • Jestem współautorem publikacji z zakresu prawa pracy w Dzienniku Gazecie Prawnej.
  • Posiadam bogate doświadczenie w bieżącej obsłudze pracodawców.
  • Mam na swoim koncie wygrane sprawy, które większość prawników uznałaby za beznadziejne. Podchodzę skrupulatnie i nieszablonowo do stawianych przede mną problemów i walczę zawsze do samego końca.